Відбулося засідання постійно діючого консультативно-дорадчого органу – Ради завідувачів дошкільних навчальних закладів Харківської області

31 жовтня 2018 року відбулося засідання постійно діючого консультативно-дорадчого органу – Ради завідувачів дошкільних навчальних закладів Харківської області (далі – Рада).

У ході роботи члени Ради ознайомлені з нормативним забезпеченням щодо якісної доступної дошкiльної освiти та надали  пропозиції до проекту наказу Міністерства освіти і науки України «Порядок зарахування, відрахування та переведення вихованців до державних та комунальних закладів освіти для здобуття дошкільної освіти».

Відбулося обговорення актуальних питань про підготовку до проведення обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»; впровадження проекту «Розвиток моделі забезпечення програми переходу між системою раннього втручання і дошкільною освітою» (з досвіду роботи Климчук І.П., завідувача Чугуївського ДНЗ (ясел-садка) № 12 Чугуївської міської ради).

Надано інформацію про участь делегацій Харківської області у відзначенні Всеукраїнського Дня дошкілля в м. Київ 28.09.2018 та                             у Всеукраїнському науково-практичному семінарі для тренерів – представників проекту «Впевнений старт», який проходив у м. Київ 24.11.2018.

Учасники засідання обмінялися отриманою інформацією щодо участі членів Ради в Міжнародній Конференції 10-12 жовтня м. Харків за темою: «Раннє втручання: назустріч новій парадигмі через партнерство професіоналів, сімей та суспільства» та в Міжнародному русі Ed Camp – можливості педагогів безкоштовного професійного розвитку.