Розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 16 навчальних дисциплін

04 листопада 2018 року в районах (містах, ОТГ) Харківської області розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 16 навчальних дисциплін, що проходитиме протягом листопада – грудня 2018 року.

03 листопада 2018 року відбувся ІІ етап (районний (міський, ОТГ)) Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. На базі Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради проведено олімпіаду для учнів закладів освіти інтернатного типу, у якій узяли участь 13 учнів.

04 листопада 2018 року відбувся ІІ етап (районний (міський, ОТГ)) Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови та літератури. На базі Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» проведено олімпіаду для учнів закладів освіти інтернатного типу, у якій узяли участь 66 школярів.

Результати вищевказаних олімпіад серед учнів закладів освіти інтернатного типу буде оприлюднено на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 08 листопада 2018 року.