Обласний семінар-практикум з предмета «Захист Вітчизни»

5 березня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни» на тему: «Використання потенціалу предмета у формуванні ключових компетентностей учнів». Під час роботи семінару викладачі ознайомилися та обговорили питання щодо формування готовності учнівської молоді до військової служби; та педагогічних умов військово-патріотичного виховання учнівської молоді в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Організацію та проведення практичних занять з розділів вогневої, стройової та фізично-прикладної підготовки було продемонстровано учасникам семінару викладачем Михайличенком Ю.Є.

Під час проведення круглого столу викладачі поділилися досвідом з організації та проведення заключного етапу вивчення предмета «Захист Вітчизни» – навчально-польових зборів. Також до відома учасників були доведені підсумки обласного огляду кабінетів з предмета «Захист Вітчизни».