Урочистості з нагоди 75-річчя Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти»

11 березня 2019 року відбулися урочисті заходи з відзначення 75-річного ювілею Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти».

Відкриваючи свято, директор Регіонального центру Ірина Толмачова відмітила, що протягом 75 років заклад збирав у своїх стінах талановитих викладачів, педагогів, майстрів виробничого навчання та учнів. І сьогодні  в колективі працюють творчі викладачі та майстри, які крім кропіткої щоденної викладацької та виховної роботи, готові вкладати душу у своїх вихованців.

Вітаючи учасників заходу, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев відмітив, що  високий авторитет закладу ґрунтується на колективній творчості та ініціативній праці колективу, а навчальний процес невпинно удосконалюється, модернізується і все більше відповідає сучасним виробничим технологіям.

Творчого натхнення, міцного здоров’я, щастя та благополуччя і, звичайно, якнайбільше талановитих та вдячних вихованців побажав працівникам закладу заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки Володимир Ігнатьєв.

За високі досягнення у справі навчання та виховання молоді працівники закладу нагороджені грамотами та подяками Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Поздоровлення також прозвучали від голови Золочівської районної державної адміністрації Ігоря Гуріна, голови Золочівської об’єднаної громади Леоніда Канівця, голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Харківської області Лідії Дулуб.

Приємним подарунком для всіх присутніх стали виступи народної артистки України Ніни Шестакової, лауреата міжнародних та національних конкурсів, соліста Харківського національного академічного театру імені М.В. Лисенка Володимира Козлова, а також учасників художньої самодіяльності закладу.