Відбулося засідання обласної методичної секції викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення

20 березня 2019 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» проведено засідання обласної методичної секції викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення на тему «Застосування компетентнісного підходу до організації уроку (на уроці) через використання традиційних та інноваційних технологій».

У роботі обласного масового заходу взяли участь представники 25 ЗП(ПТ)О Харківської області – 27 викладачів.

Про свій досвід роботи розповіла Надолинна Н.В., викладач приймаючого закладу, яка не тільки продемонструвала свої напрацювання, але й провела з викладачами заняття-тренінг в групах.

З доповідями, які супроводжувалися презентаціями, виступили:
Козир В.О., викладач української мови і літератури Шевченківського професійного аграрного ліцею, Снітко Т.В., викладач української мови та літератури Красноградського професійного ліцею.

Ярошенко Ю.О., методист НМЦ ПТО у Харківській області, зробив огляд публікацій у фахових виданнях, розповів про результати обласних етапів Міжнародних мовних конкурсів, олімпіади з української мови та літератури.

Завершився обласний масовий захід обговоренням продемонстрованих напрацювань, плануванням подальшої роботи з міжкурсової підготовки педагогічних працівників у світлі реформування системи освіти в Україні.