Змагання ІІ етапу Кубку області з велосипедного туризму серед учнівської молоді

23 березня  2019 року у спортивній залі Красноградської дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання ІІ етапу Кубку області з велосипедного туризму серед учнівської молоді. До програми командних змагань  включені змагання з водіння велосипеду на комбінованій дистанції, а також індивідуальні конкурси з правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги та в’язання вузлів.

У заході взяли участь  команди 12 закладів освіти з Барвінківського, Нововодолазького районів, Золочівської, Наталинської, Нововодолазької та Мереф’янської об’єднаних територіальних громад, а також заклади освіти Красноградського району, а саме: Красноградський багатопрофільний ліцей, Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені О.І.Копиленка, Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Зорянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, Добренський та Піщанський навчально-виховні комплекси. Загалом змагались понад 100 юних спортсменів-велотуристів двох вікових груп.

Перше місце у командному заліку в старшій віковій групі на комбінованій дистанції посіла команда учнів  Нововодолазького ліцею № 3 (Нововодолазька ОТГ, тренери – Тиндик С.М. і Курило Р.В.), у молодшій – Кобзівського НВК Наталинської ОТГ (тренер – Мирончук А.І.), серед призерів команди Липкуватівського ліцею Нововодолазького району (тренер –  Орда М.В.), Мереф’янської ОТГ (тренер – Ободовський П.А.).

Переможцями в особистому заліку на вищевказаній дистанції стали у  старшій групі Чечоткіна Рената (Липкуватівський ліцей) і Тиндик Олександр (Нововодолазький ліцей №3), у молодшій – Лебединська Марина (Кобзівський НВК) та Сазонов Нікіта ( КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»), який показав абсолютно кращий результат серед молодших і старших учасників змагань.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.