Про підсумки проведення навчально-практичного  семінару

24 квітня 2019 року в приміщенні Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся навчально-практичний семінар для директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою: «Інноваційна модель створення закладами професійної (професійно-технічної) освіти з соціального партнерства».

Під час роботи семінару розглянуто питання інноваційних підходів до розвитку соціального партнерства в системі професійно-технічної освіти,       проведено анкетування щодо визначення готовності керівника закладу ЗП(ПТ)О до інноваційної діяльності.

Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи Люботинського  професійного ліцею залізничного транспорту та Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості Харківської області» з соціальними партнерами.

Також у рамках роботи семінару розглянуто питання щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)».