ГО «Вікімедіа Україна»  оголошує конкурс статей «Жінки у STEM»

01 червня 2019 р. в українській Вікіпедії стартує конкурс статей «Жінки у STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics)». Усі охочі можуть писати про жінок у науці для Вікіпедії та змагатися за призи. Як  в Україні, так і по всьому світу, точні науки, технології та інженерія залишаються стереотипно «чоловічими»: кількість жінок у цих галузях значно менша за кількість чоловіків, а досягнення жінок у STEM не завжди достатньо висвітлюються в інформаційному полі.

Прагнучи виправити цю ситуацію ГО «Вікімедіа Україна» разом із Фондом ООН в галузі народонаселення проводять конкурс статей «Жінки у STEM». У рамках Конкурсу організатори запрошують усіх охочих писати та покращувати статті про жінок у точних і природничих науках, технологіях та інженерії в україномовному розділі Вікіпедії.

Конкурс триватиме з 1 по 30 червня 2019 р. Переможцями стануть учасниці та учасники, які створять або покращать найбільшу кількість якісних статей. Писати можна на будь-яку тему в рамках теми конкурсу: від покращення статті про Марію Склодовську-Кюрі до створення статей про молодих українських науковиць. Обрати тему для написання можна на сторінці Конкурсу або запропонувати свою.

Автори найбільш якісного внеску в рамках Конкурсу отримають цінні призи від організаторів, активні учасники – заохочувальні призи та сувеніри. Окремі призи отримають переможці спецномінацій, які організатори оголосять додатково.

Сторінка Конкурсу – http://stem.wikimedia.org.ua.

Регламент Конкурсу: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3105797

Довідка Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3069052

Контакти оргкомітету: stem@wikimedia.org.ua.