Традиційні осінні змагання юних туристів із водного туризму

18-21 вересня поблизу смт. Есхар Чугуївського району проведені традиційні осінні змагання юних туристів із водного туризму.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, до заходу запросили обмежену вимогами адаптивного карантину кількість команд двох вікових груп – старшу, 2001- 2003  років народження, та молодшу,  2004-2007 років народження.

Програмою заходу заплановані змагання на короткій дистанції з використанням байдарок, а також дистанція «Слалом» на байдарках,  дво- та чотиримісних катамаранах, а в останній день – рятувальні роботи, де були задіяні катамарани-двійки та байдарки – двійки.

Переможцями у старшій віковій групі стали юні туристи з Чкаловської ОТГ (тренер – Зимоніна Н.С.), Комунального закладу «Центр позашкільної освіти «Старт» Харківської міської ради (тренер – Щербакова А.П.) – ІІ місце, Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (тренер – Тимченко С.М.) – ІІІ місце.

Переможцями у молодшій віковій групі стали юні туристи-водники Комунального закладу «Центр позашкільної освіти «Старт» Харківської міської ради, другими були юні спортсмени з Чкаловської громади, третіми – вихованці Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

В особистому заліку, крім спортсменів із вищеназваних закладів освіти, призерами в окремих видах змагань стали представники ліцею «Мобіль» Пісочинської селищної ради (тренери – Радченко О.М., Водолазька О.В.), Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради та Комунального закладу  «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради             (тренер – Распопов А.М.).

Переможці та призери  змагань нагороджені грамотами, медалями та призами  Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.