Осінні канікули 2020/2021 навчального року

Цікавими та змістовними стали осінні канікули 2020/2021 навчального року для вихованців Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Юні краєзнавці відвідали місто Чугуїв та визначну пам’ятку Печенізького району – Кицівську пустелю. Під час екскурсії до пустелі діти дізналися  про історію формування терас долини Сіверського Дінця та про умови створення пустелі на боровій терасі, а також про геологічну діяльністю вітру й еолові форми рельєфу.

Другою частиною екскурсії було відвідування Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Чугуївської районної ради Харківської області. Вихованці  познайомилися з музеями закладу позашкільної освіти, дізналися про історію міста Чугуєва, його видатних жителів.

Також юні туристи-краєзнавці познайомились з діяльністю садиби зеленого туризму у с. Зарожне Чугуївського району, де були проведені змагання з техніки пішохідного туризму та катання на конях.

Юні туристи взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, які відбулись у сосновому лісі, поблизу залізничної cтанції «Дачі» Чугуївського району.