Прийом документації та науково-дослідницьких робіт учнів-переможців І етапу конкурсу-захисту

З 21 по 24 грудня 2020 року оргкомітетом ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України здійснювався прийом документації та науково-дослідницьких робіт учнів-переможців І етапу конкурсу-захисту.

Матеріали надійшли від 53 районів (міст, ОТГ) Харківської області та міста Харкова, закладів освіти обласного (міського) підпорядкування, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

До 13 січня 2021 року списки здобувачів освіти, роботи яких будуть представлені до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту в 2020/2021 навчальному році, будуть розміщені на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відбудеться у січні – лютому 2021 року в режимі онлайн (наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 23.10.2020 № 142).