Всеукраїнський конкурс есе «Дотримання принципів гендерної рівності в умовах COVID-19»

Оголошено Всеукраїнський конкурс есе «Дотримання принципів гендерної рівності в умовах COVID-19»

 

ELSA Dnipro оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу есе «Дотримання принципів гендерної рівності в умовах COVID-19». ELSA – це міжнародна, некомерційна, неполітична та незалежна асоціація, що представлена в 44 країнах та об’єднує понад 50 000 учасників по всій Європі з 375 юридичних факультетів. Запрошуємо до участі студентів та студенток закладів вищої освіти України, які навчаються за напрямом «Правознавство», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність» та молодих практикуючих юристів та юристок. Участь є безкоштовною. Автори найкращих робіт отримають цінні призи. Дедлайн подачі робіт: 28 лютого 2021 р.

Вимоги до есе:

  • документ у форматі doc, docх;
  • назва файлу відповідає прізвищу, імені та по батькові автора есе;
  • обсяг – 5-7 сторінок книжкового формату А4, включно зі списком літератури;
  • сторінки не нумеруються;
  • шрифт Тіmеs New Roman, кегель 14, міжрядковий інтервал 1,5;
  • поля: ліве та нижнє – 25 мм, праве – 20 мм, верхнє – 10 мм;
  • мова написання – українська.

Есе має бути результатом особистої інтелектуальної праці автора есе.      Оргкомітетом буде проведена перевірка на плагіат. Звертаємо  увагу на те, що за порушення чинного законодавства України про авторське право настає відповідальність.

Есе потрібно надсилати на e-mail:  [email protected]                            із зазначенням в темі повідомлення «Конкурс есе ПІБ автора».  У  повідомленні потрібно вказати: ПІБ, місце навчання (заклад вищої освіти, факультет, курс), місто проживання, номер телефону для зв’язку а також нікнейм в Telegram.

За детальною інформацією необхідно звертатися до Віце- президентки з Академічної діяльності ELSA Dnipro Демченко Єлизавети: +380662864580, Telegram @demchenk_o.