ПРОВЕДЕННЯ ЗНО 2021 В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Сьогодні, 21 травня 2021 року, розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. У першому тестуванні – з хімії – взяли участь 644 особи, що становить 80,9 % від загальної кількості зареєстрованих – 796 особи.

Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії проходило у 4 пунктах тестування на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», комунального закладу охорони здоров`я «Харківський обласний медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради та Національного фармацевтичного університету.

Із 31 територіальної громади було забезпечено організоване та безпечне підвезення учнів до місць проведення зовнішнього незалежного оцінювання, з урахуванням усіх вимог до перевезення учнів закладів освіти та дотриманням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом на період карантину.

В усіх пунктах проведення тестування забезпечено медичне обслуговування, охорону громадського порядку, створені безпечні умови з урахуванням усіх протиепідемічних вимог чинного законодавства.

Поріг “склав/не склав” та результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії буде визначено до 04 червня. Наступне ЗНО – з іноземних мов (іспанська, німецька, французька мови)– відбудеться у понеділок, 24 травня.