про проведення І (обласного) етапу ХІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

У вересні – жовтні 2021 року Комунальним закладом «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» буде проведено І (обласний) етап ХІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» (лист Міністерства освіти і науки України від 19.07.2021 № 4/644-21).

Виставка проводиться в таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

До участі в заході запрошуються здобувачі освіти 8-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та студенти закладів передвищої освіти віком до 18 років включно.

Для участі в І (обласному) етапі Виставки необхідно до 14 вересня 2021 року надіслати письмову заявку, тези інноваційного науково-дослідницького проєкту та фото демонстраційної моделі або макета  (за наявності) на паперових і електронних носіях на поштову адресу Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Харківської обласної ради» (вул. Скрипника, 14, м. Харків, 61057, із позначкою на конверті «Виставка»).

Журі І (обласного) етапу визначить у кожній номінації по одному переможцю, які будуть запрошені до участі у ІІ (всеукраїнському) етапі Виставки.

Умови участі у заході, орієнтовна тематика проєктів, форма заявки розміщені на сайтах: www.man.gov.ua; khom.org.ua (розділ «Заходи з учнівською молоддю»).