Успішний виступ важкоатлетів Комунального закладу «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді

У м. Рованіємі (Фінляндія) з 23 вересня по 4 жовтня 2021 року проходить чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років з важкої атлетики.

Студентка 2 курсу Комунального закладу «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради САМУЛЯК Світлана посіла І місце у сумі двоборства (І місце у ривку, І місце у поштовху)  у  віковій категорії до 20 років, у ваговій категорії 55 кг.

Випускниці Комунального закладу «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради:

КОНОТОП Каміла посіла І місце у сумі двоборства   (І місце у ривку, І місце у поштовху) у  віковій категорії до 20 років, у ваговій категорії 59 кг.

ЗАХАРЧЕНКО Аліна посіла ІІ місце у сумі двоборства (4 місце у ривку, 3 місце у поштовху) у  віковій категорії до 20 років, у ваговій категорії 59 кг.

ГАНГУР Марія посіла І місце у сумі двоборства  (І місце у ривку, І місце у поштовху) у  віковій категорії до 23 років, у ваговій категорії 59 кг.

Усього на змаганнях чемпіонату Європи серед юніорів та молоді до 23 років з важкої атлетики беруть  участь 11 учнів (вихованців) коледжу.