ВІТАННЯ ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ

Дорогі освітяни!

 

Із приходом золотосяйного жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Кожен з нас згадує свого Вчителя, який долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Педагогічна праця – це покликання, у якому гармонійно знайшли втілення мудрість та добро, людяність і жертовність, творчість та ерудиція, духовність та материнська теплота.

Дорогі майстри дитячих душ – учителі, вихователі, викладачі! Прийміть найтепліші слова привітань та вдячності за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю всім міцного здоров’я, домашнього затишку і благополуччя, щедрої і світлої учительської долі, радості, безхмарних благословенних днів, людської шани, творчих ідей та злетів, нових звершень!

 

 

Директор Департаменту науки і освіти

Харківської обласної державної адміністрації                                                            Анжеліка КРУТОВА