Оголошено конкурс щодо участі у другій хвилі проєкту «Лідерки покоління F»

Центр гендерної культури оголошує старт Конкурсу з відбору команд дівчат до участі в другій хвилі проєкту «Лідерки покоління F». У Конкурсі можуть брати участь сформовані команди з 4-х  вмотивованих учениць 10-х класів, яких єднають спільні інтереси та активна життєва позиція. Крім учасниць із Харківщини у заходах проєкту візьмуть участь дівчата з  Луганської, Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей. Після проходження Конкурсу учасниць чекатиме наступна програма. На першому етапі відбудеться онлайн-навчання, що допоможе: підвищити впевненість у собі та подолати внутрішні бар’єри,  розкрити лідерський потенціал; дізнатися про сучасні погляди на роль жінки та чоловіка; познайомитися з дівчатами, які досягли успіху в різних сферах.На другому етапі під час триденного оффлайн-тренінгу 12 відібраних команд зможуть:дізнатися про основи управління проєктами; сформулювати ідею власного проєкту; відвідати унікальний Музей жіночої та гендерної історії. На третьому етапі команди матимуть можливість написати заявку та реалізувати короткострокові проєкти, спрямовані на просування культури рівності та прав людини в українському суспільстві.

Для участі в Конкурсі потрібно:

– сформувати команду з 4-х дівчат;

–  написати спільного мотиваційного листа, в якому надати інформацію про членкинь команди (ім’я та прізвище, місце проживання, школа, особисті досягнення) та відповісти на наступні запитання: «Чому ви хочете брати участь у проєкті?», «Що ви хочете змінити у своєму місці проживання/школі?» та «Чому це також важливо для інших?»;

– до 5 грудня 2021 р. зареєструватися за посиланням та підвантажити у реєстраційну форму мотиваційний лист.

Контактна особа від організаторів заходів –  Анастасія Макаренко, тел. 050 590- 62 -39

Проєкт реалізується завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом/Ukrainian Women’s Fund.