Проведено обласний семінар для керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів «Етнографічні особливості історико-культурної спадщини на прикладі Зміївської територіальної громади»

24 листопада 2021 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведено обласний семінар для керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів «Етнографічні особливості історико-культурної спадщини на прикладі Зміївської територіальної громади».

У роботі семінару брали участь понад 20 учителів, керівників гуртків і творчих колективів Валківської, Лозівської, Чугуївської, Південної міських рад, Роганської та Чкаловської селищних рад, а також закладів освіти Харківської міської ради.

Під час роботи семінару на базі Зміївського краєзнавчого музею, директор музею Сайяний М.І. ознайомив учасників з оновленою експозицією, розповів про нові археологічні розвідки на території Зміївщини, цікаві знахідки та реставровані артефакти різних історичних епох. В рамках семінару відбулася зустріч з директором відділу культури, молоді, спорту та туризму Зміївської міської ради Бідуліним О.А., на якій обговорили питання співпраці з Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

З історико-культурною спадщиною села Гайдари учасників семінару ознайомив директор музею-садиби О.М. Іваницького Дмитро Ляшенко. Музей створено на громадських засадах, але завдяки ентузіазму молодих співробітників експозиція постійно поповнюється.

Учасники семінару виявили зацікавленість запропонованою тематикою та її впровадженням в освітній процес закладів освіти області.