І (обласний) етап Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку воїнів ВСУ на передовій «Новорічна листівка на передову»

З 18 листопада по 01 грудня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведено І (обласний) етап Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку воїнів ВСУ на передовій «Новорічна листівка на передову» (далі – Акція). Метою Акції є підняття бойового духу українських військових на передовій у новорічні свята.

В Акції взяли участь 532 учасники із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини. Найбільш активними стали учні закладів освіти Богодухівської, Валківської, Дергачівської міських територіальних громад, Коломацької, Зачепилівської, Сахновщинської, Роганської, Пісочинської, Солоницівської селищних та Наталинської, Старовірівської, сільських територіальних громад, а також учні закладів освіти міста Харкова.

Усі листівки учасників обласного етапу будуть передані через волонтерів військовим на передову. Найкращі листівки направлені для участі у ІІ Всеукраїнському етапі Акції до міста Києва.

Учасники Акції будуть нагороджені дипломами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.