Оголошено конкурс на присудження Премії Національної академії наук України «За популяризацію науки»

Комітет з присудження Премії НАН України «За популяризацію науки» проводить прийом подань для участі у конкурсі на здобуття Премії за 2022 рік. Премія свідчить про громадське визнання суттєвого внеску у підвищення рівня публічної активності НАН України, заохочує до налагодження ефективних комунікацій академічної спільноти із суспільством, інформування громадськості про досягнення та роль науки та НАН України у вирішенні важливих загальнодержавних проблем, сприяє популяризації наукової діяльності в Україні. Премія присуджується засобам масової інформації та їх окремим представникам, науковцям і організаторам самостійних проєктів за найкращий матеріал про здобутки вчених, діяльність наукових установ та НАН України в цілому.

Основні номінації:

  • найкраща науково-популярна публікація про наукові розробки та досягнення, проблеми розвитку науки;
  • найкраща програма про науку, яка виходила на радіо-, телеканалах та (або) у мережі інтернет, науково-популярний фільм;
  • найкращий науково-просвітницький проєкт року (музейні, виставкові, фестивальні проєкти, лекторії, наукові кафе, тематичні онлайн-проєкти, проєкти в соціальних мережах, подкасти, проєкти блогерів, проєкти інших форматів, що залучають широку громадськість до досягнень науки через публічні заходи).

Заявку на участь у конкурсі можна подати  до 28 лютого 2023 року.

Порядок висунення кандидатів та оформлення документів для участі у конкурсі затверджений рішенням Комітету з присудження Премії НАН України від 06.06.2022 № 1.

Консультації щодо оформлення та приймання подань здійснюється Комітетом за адресою: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, кімн. 227, 537, тел.: (044)239-67-97, (044)239-64-20.