Стартував Всеукраїнський чемпіонат «ЗНО BOT Challenge»

Воєнний стан значно впливає на школярів випускних класів, які готуються до складання НМТ. На жаль значна кількість закладів шкільної освіти працює онлайн або зі значними обмеженнями, що стає на заваді якісній підготовці школярів до НМТ. Щоб розв’язати цю проблему Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця оголошує старт Всеукраїнського чемпіонату «ЗНО BOT Challenge» у чат-боті в додатку Telegram з таких предметів:

Математика  https://t.me/HNEU_ZNO_math_bot

Історія України  https://t.me/HNEU_ZNO_history_bot

Українська мова та література  https://t.me/zno_ukr_hneu_bot

За умовами Чемпіонату учасники (учні 9-11 класів) мають вирішувати завдання з програми підготовки до НМТ, що надсилає бот, та отримувати бали. Старт ЗНО BOT Challenge 20 березня, фініш – 26 травня о 12.00. Вирішальними будуть результати турнірної таблиці станом на 12.00 год 26 травня 2023 р. Перші 3 учасники – переможці в боті з математики (за рейтингом) отримають планшети Apple iPad. Для решти учасників організатори Чемпіонату передбачили спеціальні номінації та призи.

        Цифри та факти про чемпіонат «ЗНО математика BOT Challenge».

        Вже п’ятий рік поспіль Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця оголошує Всеукраїнське змагання «ЗНО BOT Challenge» з математики, історії України, української мови та літератури.  За перший рік створення боту з математики ним скористалися 1400 школярів, у 2020 році – 14118 осіб, тобто практично кожен 10-ий з тих, хто складав математику в цьому році. У 2021 році бот допоміг підготуватися 19750 учасникам, тоді як 2022 рік став абсолютним рекордсменом, адже кількість учнівської молоді, яких об’єднав «ЗНО Математика BOT Challenge», склала більше 28600 зі всієї України.