Світла пам’ять…

12 квітня 2023 р. багатотисячна юридична спільнота зазнала важкої втрати – пішов з життя Микола Іванович ПАНОВ, видатний український вчений – правознавець, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, який присвятив себе удосконаленню законодавства та правозастосовної практики у сфері теорії та методології кримінального права, досліджень проблем вчення про кримінальне правопорушення (злочин) та підстави кримінальної відповідальності.

Майже усе життя Микола Іванович пов’язав зі своєю Alma mater – Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, саме в стінах якого він виховав не одне покоління фахових правників, був цілеспрямованим вимогливим керівником, талановитим вченим, який зробив величезний особистий внесок у розвиток законодавства в сфері кримінального права, брав участь у розробці проєкту Конституції України, численних проєктів законів, надавав експертну підтримку правозастосовній діяльності.

Його діяльність була високо відзначена державою. Микола Іванович – Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Усі, хто перетинався з Миколою Івановичем особисто на життєвому та професійному шляху, завжди з вдячністю пам’ятатимуть про нього.

      Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації висловлює слова щирого співчуття родині, друзям, колегам, студентам, які втратили близьку та рідну людину, сумуємо разом із вами.