ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

          Сьогодні повернулися із Закарпаття юні джури молодшої вікової групи (6-10 років) – рій «Бойові єноти» куреня імені Івана Сірка Нововодолазького ліцею № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області, які брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

16 роїв наймолодших джур із різних областей України зібралися на прекрасній та мальовничій землі Закарпаття, аби поринути в атмосферу системи «Джури» та поповнити свій багаж знань. За 8 днів діти змогли відкрити для себе багато нового та цікавого: вчилися стріляти з лука та пневматичної гвинтівки, проводили нічне вартування табору та захищали його від диверсантів, співали багато пісень, грали в цікаві теренові ігри, вчилися варити куліш, представляли себе та свою чоту, брали участь у багатьох майстер-класах та гутірках, вчилися впоряду. Тож вишкільна програма була дуже цікавою та насиченою.

Джури рою «Бойові єноти» в складі Бондаренко Ніколєтти, Водолажченко Ксенії, Кіценко Анастасії, Омельника Олександра, Скорохода Івана (виховник: Щербак Альона) гідно представили Харківську область, пройшовши всю вишкільну програму.

Нові знайомства подарували нові можливості для кращого майбутнього наших джур. Упевнені, що далі буде! Чекаємо з нетерпінням на зустріч у наступному році.

          Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість жити, творити, пізнавати світ.

          Слава Україні! Слава захисникам України! Слава джурам України!