Привітання директора Департаменту науки і освіти ХОВА з нагоди Дня знань.

Шановні освітяни, дорогі учні та батьки!

Я щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

У цей день в усіх закладах освіти завжди урочисто лунала мелодія Першого дзвоника, яка зворушує всіх нас – учнів, батьків, педагогів. У складних умовах воєнного стану навчальний рік розпочинається в дистанційному форматі, але цю мелодію ми обов’язково почуємо в наших серцях.

Дякую усім освітянам за любов до наших дітей, за щоденну напружену працю, за те, що ви не тільки навчаєте, а й виховуєте нове покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Ми як ніколи об’єднані та сповнені рішучості у боротьбі за Перемогу, бажання працювати для неї, щодня і щохвилини.

Нехай цей навчальний рік розпочнеться з новими відкриттями, з новими знаннями, допоможе втілити в життя всі ваші мрії! Успіхів і наснаги вам у навчанні! Зростайте в любові до України і вірте Перемогу!

Я дякую нашим захисникам та захисницям, завдяки яким ми можемо працювати, навчатися, посміхатися, жити. Поки наші герої боронять державу, ми в свою чергу повинні прикласти багато зусиль, щоб зберегти українську освіту.

Тримаємо стрій. Ми – сильні! Ми – Україна!

 

З повагою

Директор Департаменту

науки і освіти Харківської обласної

військової адміністрації                                                                                                                                                          Олексій ЛИТВИНОВ