Відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

З 16 по 21 січня 2024 року в режимі онлайн відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України за таким графіком:

з/п

Секція

Постерний захист

Наукова конференції

Наукове відділення

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Фольклористика

20.01.2024

Початок 10.00

20.01.2024

Початок 13.00

Кримськотатарська гуманітаристика

19.01.2024

Початок 14.30

19.01.2024

Початок 16.00

Наукове відділення інженерії та матеріалознавства

Технології виробництва

18.01.2024

Початок 14.00

18.01.2024

Початок 16.00

Електроніка та приладобудування

17.01.2024

Початок 14.00

17.01.2024

Початок 16.30

Матеріали та адитивні технології

16.01.2024

Початок 14.00

16.01.2024

Початок 16.00

Аерокосмічна техніка та оборонні технології

19.01.2024

Початок 14.00

19.01.2024

Початок 16.00

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

17.01.2024

Початок 18.00

17.01.2024

Початок 18.30

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

20.01.2024

Початок 11.00

20.01.2024

Початок 14.30

Прикладна механіка та машинобудування

20.01.2024

Початок 10.00

20.01.2024

Початок 10.30

Автоматизація та робототехніка

21.01.2024

Початок 10.00

21.01.2024

Початок 12.30

Енергетика та електротехніка

21.01.2024

Початок 15.00

21.01.2024

Початок 16.00

Наукове відділення хімії та біології

Біологія людини

17.01.2024

Початок 14.00

17.01.2024

Початок 16.00

Медицина

16.01.2024

Початок 14.00

16.01.2024

Початок 15.15

Охорона здоров’я

20.01.2024

Початок 10.00

21.01.2024

Початок 10.00

Наукове відділення історії

Історія України

20.01.2024

Початок 10.00

21.01.2024

Початок 10.00

Археологія

19.01.2024

Початок 14.00

19.01.2024

Початок 15.30

Всесвітня історія

17.01.2024

Початок 14.00

18.01.2024

Початок 14.00

Наукове відділення філософії та суспільствознавства

Психологія

20.01.2024

Початок 10.00

21.01.2024

Початок 10.00

Посилання на підключення буде надіслано учасникам за два дні до початку конкурсу у відповідній секції на електронну адресу, яку було зазначено в заявці.

Детальна інформація за телефонами:

відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – Матвєєва Тамара Іванівна, 096-644-33-85;

відділення мовознавства – Матвєєва Тамара Іванівна, 096-644-33-85;

відділення історії, наук про Землю – Соламатіна Людмила Михайлівна, 097-991-35-20;

– відділення філософії та суспільствознавства – Рижкова Ірина Олександрівна, 098-868-86-02 (Telegram);

відділення математики, економіки, фізики і астрономії – Литвиненко Неля Михайлівна, 067-389-39-41;

відділення комп’ютерних наук, технічних наук – Джіджавадзе Ольга Юріївна, 095-050-12-75 (Telegram);

відділення хімії та біології, екології та аграрних наук – Ломоновська Наталя Євгенівна, 096-252-47-43;

– завідувач відділу – Щоголев Анатолій Анатолійович, 068-888-69-00.