Прес-анонс МАН-2024 (2 тиждень)

З 22 по 28 січня 2024 року в режимі онлайн відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України за таким графіком:

з/п

Секція

Постерний захист

Наукова конференції

Наукове відділення

літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Теорія, історія мистецтв та арткритика

27.01.2024

Початок 10.00

28.01.2024

Початок 10.00

Наукове відділення інформаційних технологій

Комп’ютерна інженерія

24.01.2024

Початок 14.00

24.01.2024

Початок 16.00

Кібербезпека

23.01.2024

Початок 14.00

23.01.2024

Початок 15.00

Програмна інженерія

23.01.2024

Початок 16.00

23.01.2024

Початок 18.00

Internet-технології та вебдизайн

25.01.2024

Початок 14.00

25.01.2024

Початок 16.00

Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність

27.01.2024

Початок 10.00

27.01.2024

Початок 13.00

Наукове відділення хімії та біології

Загальна біологія

28.01.2024

Початок 10.00

28.01.2024

Початок 12.00

Наукове відділення екології та аграрних наук

Екологія

25.01.2024

Початок 14.00

26.01.2024

Початок 14.00

Охорона довкілля та раціональне природокористування

27.01.2024

Початок 10.00

27.01.2024

Початок 12.30

Лісове і садово-паркове господарство

23.01.2024

Початок 14.00

23.01.2024

Початок 15.30

Наукове відділення філології

Ділова українська мова

26.01.2024

Початок 14.30

26.01.2024

Початок 16.30

Наукове відділення наук про Землю

Географія

27.01.2024

Початок 10.00

28.01.2024

Початок 10.00

Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі

24.01.2024

Початок 14.00

24.01.2024

Початок 16.00

Наукове відділення філософії та суспільствознавства

Соціологія

27.01.2024

Початок 10.00

27.01.2024

Початок 14.30

Посилання на підключення буде надіслано учасникам за два дні до початку конкурсу у відповідній секції на електронну адресу, яку було зазначено в заявці.

Детальна інформація за телефонами:

відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – Матвєєва Тамара Іванівна, 096-644-33-85;

відділення мовознавства – Матвєєва Тамара Іванівна, 096-644-33-85;

відділення історії, наук про Землю – Соламатіна Людмила Михайлівна, 097-991-35-20;

– відділення філософії та суспільствознавства – Рижкова Ірина Олександрівна, 098-868-86-02 (Telegram);

відділення математики, економіки, фізики і астрономії – Литвиненко Неля Михайлівна, 067-389-39-41;

відділення комп’ютерних наук, технічних наук – Джіджавадзе Ольга Юріївна, 095-050-12-75 (Telegram);

відділення хімії та біології, екології та аграрних наук – Ломоновська Наталя Євгенівна, 096-252-47-43;

  • завідувач відділу – Щоголев Анатолій Анатолійович, 068-888-69-00.