Шановні науковці Харківщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня науки!
Для нашої держави наука залишається у переліку пріоритетних напрямів – саме на інноваційні наукові досягнення суспільство покладає великі сподівання.
На третій рік війни ми впевнено можемо сказати, що повномасштабне російське вторгнення виявилось неспроможним спинити науково-освітній поступ Харківщини: наукові школи і традиції, віра у значущість науки для розвитку суспільства у поєднанні з вашою щоденною самовідданою працею довели це.
У ці складні часи наша наукова спільнота згуртувалась та подвоїла свої зусилля і на напрямах, спрямованих на протидію ворогу вже сьогодні, і на розвиток України після нашої Перемоги.
Бажаємо вам, шановні науковці, кожного дня знаходити сили і натхнення для нових звершень та відкриттів, реалізації найамбітніших наукових проєктів, отримувати гідне визнання своїх здобутків.
Віримо у силу наукової думки та міць Сил Оборони України!

 

Директор Департаменту науки
і освіти Харківської обласної військової адміністрації                                                                                                                                                                   Ольга БЕЗПАЛОВА