Відбувся обласний семінар-практикум для викладачів математики, фізики, астрономії на тему: «РЕАЛІЗАЦІЯ НАСКРІЗНИХ ЛІНІЙ ПРИ ОСВОЄННІ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ПРЕДМЕТІВ»

22.05.2024 відбувся обласний семінар-практикум для викладачів математики, фізики, астрономії на тему: «РЕАЛІЗАЦІЯ НАСКРІЗНИХ ЛІНІЙ ПРИ ОСВОЄННІ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ПРЕДМЕТІВ», в якому взяли участь 48 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О м. Харкова та області.

Захід був поділений на два блоки. Тематику І блоку «Реалізація наскрізних змістових ліній при викладанні математики» розкрили у виступах:

  • Світлана КОВАЛЕНКО, викладачка ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу»;

  • Ольга СОЛОГУБ, викладачка Зміївського професійного енергетичного ліцею.

Тему ІІ блоку «Реалізація наскрізних змістових ліній при викладанні фізики» висвітлили:

  • Тетяна БЕРЕЗНЯК, викладачка ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»;

  • Ігор БОЙКО, викладач Харківського професійного ліцею залізничного транспорту.

Протягом зустрічі викладачі отримали інформацію про завершення навчального року, планування роботи на новий навчальний рік, коментарі та рекомендації щодо викладання фізики та математики, а також мали змогу отримати відповіді на актуальні питання.

Ознайомитись з матеріалами можна на сайті НМЦ ПТО у Харківській області за посиланням: http://nmc.ptu.org.ua/.