Змагання Чемпіонату України серед студентів зі спортивної аеробіки

З 07 по 09 листопада 2014 року в м. Суми на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбулись змагання Чемпіонату України серед студентів зі спортивної аеробіки. В змаганнях взяли команди вищих навчальних закладів з 9-ти областей України: Харківської, Донецької, Черкаської, Київської, Запорізької, Сумської, Житомирської, Полтавської, Тернопільської.

Харківську область представляли: Харківська державна академія фізичної культури, Українська державна академія залізничного транспорту, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківський національний університет будівництва та архітектури. Найбільш вдало виступила команда Харківського національного автомобільно-дорожнього університету в категорії «Фанк аеробіка», яка виборола друге місце серед 10-ти команд-учасниць.  Шосте місце в цьому виді програми посіла команда Харківської державної академії фізичної культури. В категорії «Аероденс» серед 12-ти команд-учасниць: на 4 місці – команда Харківської державної академії фізичної культури посіла, на 5 місці – команда Харківського національного університету будівництва та архітектури, на 8 місці – команда Української державної академії залізничного транспорту. В категорії «Степ аеробіка» збірні Харківської державної академії фізичної культури зайняли 6 та 9 місця, збірна Української державної академії залізничного транспорту – 8 місце з 12-ти команд-учасниць. Вітаємо команду Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та її тренера Марину Акімову! Бажаємо нових успіхів вспорті!