Краснокутський професійний аграрний ліцей

Краснокутський професійний аграрний ліцей (у минулому ПТУ №62) розташований в с. Чернещина Краснокутського району Харківської області.

Рішенням виконкому Краснокутської районної Ради народних депутатів від 21 лютого 1984 року було організовано в с. Чернещина філіал Богодухівського СПТУ – 51 на базі приміщень і прилягаючих до територій станції юних натуралістів та бувшого дитячого садка дослідної станції садівництва.

Метою створення професійно-технічного навчального закладу було забезпечення потреб сільськогосподарського виробництва Кранокутського району в кваліфікованих кадрах професій: механізатор, електрогазозварник, кухар, бухгалтер, кравець; та наближення бази професійно-технічної підготовки до місця проживання випускників шкіл району.

10 листопада 1985 року в с. Чернещина відкрито середнє професійно-технічне училище з плановим контингентом 300 чоловік в приміщеннях філіалу СПТУ-51, присвоївши йому №62. На підставі наказів Міністерства освіти і науки України від 13.06.03 №340 та Головного управління освіти і науки Харківської ОДА від 25.06.03. №277. ПТУ №62 реорганізоване в Краснокутский професійний аграрний ліцей.

Практично в кожному господарстві району працюють наші випускники. І кожен з вдячністю згадує ліцей, викладачів, майстрів виробничого навчання, які допомогли здобуди робітничу професію і середню освіту.

Перелік професій та спеціальностей, за якими здійснюється навчання.

Ліцей здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

На базі 9 класів – термін навчання 3 роки
з отриманням повної загальної середньої освіти

  • Тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія „А1”). Cлюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія „В”). Водій автотранспортних засобів (категорія „С”).
  • Електрогазозварник.
  • Кухар. Кондитер.
  • Кравець.
  • Оператор комп’ютерного набору. Офісний службовець (бухгалтерія).

На базі 11 класів – термін навчання 1,5 року

  • Тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія „А1”). Cлюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія „В”).
    Водій автотранспортних засобів (категорія „С”).

Після закінчення ліцею, випускники отримують атестат про повну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника.

Сайт: http://kr-pal.ucoz.ua

Адреса Краснокутського професійного аграрного ліцею: 62008 Харківська обл. Краснокутський р-н с.Чернещина, вул.Дружби, 40

тел./факс (05756) 3-15-15, 3-23-92; e-mail: pr.krasnokutag@ptukh.org.ua