Виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

21 лютого 2017 року в комунальному вищому навчальному закладі «Харківська академія неперервної освіти» розпочала роботу 46-а обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», яка цього разу проходить за темою «Національне виховання як фактор цілісного формування особистості». Виставку-конкурс організовано в межах регіонального освітнього проекту «Виховний простір Харківщини», який створено в 2016 році та реалізується під патронатом обласної державної адміністрації й обласної ради зусиллями Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, місцевими органами управління освітою, педагогічними колективами навчальних закладів усіх типів.

Свій досвід роботи на виставці цього разу презентують 20 навчальних закладів: дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних. Відвідувачі й педагоги – учасники виставки матимуть можливість ознайомитись із сучасними підходами до організації виховної діяльності в навчальних закладах області й міста Харків, а також візьмуть участь у роботі  «круглих столів», майстер-класів, на яких будуть розглянуті актуальні питання щодо формування юної особистості в системі національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання.

Виставка сприяє вивченню та популяризації кращого педагогічного досвіду з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, зокрема, актуалізації форм роботи щодо прищеплення учням поваги та любові до української мови, українських національних традицій, що мають значний вплив на формування учня – громадянина, патріота України. Також на виставці представлено кращий досвід педагогічних колективів навчальних закладів області з упровадження сучасних виховних технологій, методів виховання та ефективних форм превентивної виховної діяльності щодо формування в учнів навичок здорового способу життя.

Виставка функціонуватиме три дні; закриття виставки та нагородження учасників відбудеться 23 лютого 2017 року о 16.00.