Відбудеться п’ятдесят перша обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

15 – 16 травня 2018 року відбудеться п’ятдесят перша обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: підвищення якості фізико-математичної освіти через формування активного навчального простору» у номінаціях: «Формування ключових і предметних компетентостей у процесі навчання фізико-математичних дисциплін»; «Шкільний кабінет як творча лабораторія вчителя та юних дослідників»; «Сучасна організація навчання фізико-математичних дисциплін засобами ІКТ».

Тематика виставки зумовлена новим форматом сучасної природничо-математичної освіти в Україні, який підтримується осучасненням просторово-матеріальної складової шкільних кабінетів фізики та математики.

Свої кращі практики презентуватимуть заклади загальної середньої освіти Харківської області та м. Харкова. Також будуть проведені інтерактивні заходи: майстер-класи, методичний квест і практичний інтенсив.

Місце проведення: КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (вул. Пушкінська, 24, каб. 33).

Відкриття виставки – 15 травня 2018 року о 10.00.

У межах виставки відбудуться методичні форуми: «Шляхи оновлення підходів у навчанні фізики в старшій школі» (15 травня з 14.00 до 16.30); «Шляхи оновлення підходів у навчанні математики в старшій школі» (16 травня з 10.00 до 13.00), до участі в яких запрошуються керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів фізики та математики, методисти.

Закриття та нагородження переможців – 16 травня о 14.00.

Програма виставки додається.

Вистава