Відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»  

31 травня 2018 року на базі  Краснокутського професійного аграрного ліцею відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області за темою: «Традиції та інновації щодо навчально-пізнавальної діяльності учнів».

У заході взяли участь 27 педагогічних працівників м. Харкова та області. У ході семінару організатори провели теоретичне та практичне заняття з використанням Google-сервісів в навчальній діяльності педагогів. Старший майстер ліцею розповів про модернізацію навчально-матеріальної бази закладу та провів екскурсію.

Під час екскурсії було продемонстровано оснащення кабінету професійно-теоретичної підготовки, який має інтерактивну дошку та сучасні тренажери. Викладачі детально розповіли про роботу, функціональні можливості та особливості використання тренажерів. Педагогами було відзначено, що використання сучасних тренажерних комплексів є невід’ємною частиною для формування професійних компетентностей сучасного фахівця в галузі сільського господарства. Робота із використанням тренажерного комплексу значною мірою підвищує пізнавальну активність учнів, формує професійні знання і вміння учнів та виховує любов до професії. Учасникам семінару-практикуму було запропоновано виконати вправи на тренажерах.

Завершився семінар-практикум обміном вражень від проведеного заходу та обговоренням нагальних питань.