Відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

20 січня 2019 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулося урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

В урочистостях узяв участь А.В. Бабічев, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації. Учасників урочистостей також привітали В.С. Бакіров, ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, та Жолткевич Г.М., декан факультету математики і інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, голова журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. До юних математиків звернувся триразовий переможець Міжнародної олімпіади з математики Нго Нгок Тхай Шон, випускник Харківського фізико-математичного ліцею № 27, студент першого курсу факультету математики і інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Музичний дарунок для учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики приготували вихованці КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості».

Цього року на базі 7-ми закладів вищої освіти м. Харкова відбудуться Всеукраїнські учнівські олімпіади з 20 навчальних предметів, організаційно-методичний супровід яких здійснює КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

20 січня 2019 року відбувся І тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якому взяв участь 281 учень закладів загальної середньої освіти районів (міст, ОТГ) Харківської області.

Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 22 січня 2019 року.

Апеляція відбудеться 23 січня 2019 року з 15.00 до 17.00 в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна (м. Харків, пл. Свободи, 4,
ауд. 6-52).

Оприлюднення списків учнів, які запрошуються до участі в ІІ турі олімпіади, – 24 січня 2019 року на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Бажаємо успіхів учасникам олімпіад та їх наставникам!