Обласна школа кращого педагогічного досвіду для викладачів української мови і літератури

06 лютого 2019 року за ініціативи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області відбулася обласна школа кращого педагогічного досвіду у вигляді вебінару для викладачів української мови і літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Тема заняття: «Інтеграція традиційних та інноваційних елементів методики для розвитку компетентностей учнів».

В роботі заходу брали участь представники 31 закладу професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області.

Викладачі поділилися із колегами практичними напрацюваннями з української мови та літератури.

З доповідями, що супроводжувалися презентаціями, виступили викладачі Зміївського професійного енергетичного ліцею, Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту».

Учасники заслухали доповіді, переглянули презентації, обговорили використані матеріали, висловили схвальні відгуки про роботу педагогів-доповідачів.

Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області розповів присутнім про важливість науково-методичної публікації при підвищенні кваліфікації викладача-словесника, ознайомив із планом проведення обласних масових заходів для викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на 2019 рік.