Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту

19 грудня 2019 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області за темою: «Методична культура викладача як вища форма активності педагога». У засіданні взяли участь 26 педагогів.

Засідання проводилося за трьома модулями: теоретичний, семінарський та практичний. У ході роботи розглядалися наступні питання:

  • методична компетентність як мета та результат підготовки кваліфікованого робітника;
  • формування професійної майстерності учнів через вдосконалення форм та методів навчання;
  • технологія проектування СМАРТ-КОМПЛЕКСУ на уроках ПТП.

На практичному модулі методистом НМЦ ПТО у Харківській області було проведено майстер-клас із використання конструктора Google Sites. Також педагогів ознайомили з можливостями створення та використання програми Learning Apps в освітньому процесі. Учасники семінару мали змогу практично відпрацювати навички роботи.

По завершенні семінару відбулося обговорення та підведення підсумків заходу.