На Харківщині стартували змагання XVI літньої Універсіади України з водного поло

27 квітня 2021 року в м. Харків на базі навчально-спортивного комплексу №1 Національного технічного університету «ХПІ» стартували змагання XVI літньої Універсіади України з водного поло. За перемогу змагатимуться 3 студентські команди з Харківської та Закарпатської областей – усього 45 спортсменів.

Учасників фінальних змагань Універсіади, від імені голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка та директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліки Крутової, привітала начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова та побажала спортсменам високих здобутків і перемог у змаганнях на славу нашої Батьківщини.

Також підтримати спортсменів прийшов відповідальний секретар Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Віктор Павленко.

Вже сьогодні пройшла перша гра, під час якої команда Харківської державної академії фізичної культури перемогла з рахунком 18:12 команду Національного технічного університету «ХПІ».