Харківщина долучилася до Всеукраїнського заходу «Рух-це здорово!»

Знову на Харківщині спортивне свято! Понад 100 учнів закладів освіти, долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух-це здорово!». Гостей та учасників свята гостинно приймав легкоатлетичний  манеж КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради (директор Леонід Задорожний).

Розпочався захід яскравим флешмобом від учнів ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».

Привітати дітей зі святом та Міжнародним днем захисту дітей прийшли почесні гості – заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти Ольга Алфьорова, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв та майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, дворазова учасниця Олімпійських ігор Оксана Кайдаш. Привітання та побажання міцного здоров’я та гарного настрою від імені Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка передала начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова.

Справжній заряд бадьорості юні учасники отримали від веселої руханки, яка в прямому ефірі об’єднала всі куточки України.

Згодом, свої спортивні здобутки та майстер-класи з видів спорту демонстрували: вихованці відділень Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю (в.о. директора Андрій Толстий) з боксу, легкої атлетики, стрибків на батуті та греко-римської боротьби, вихованці КЗ КДЮСШ «ХТЗ» з хокею, вихованці Чугуївської ДЮСШ (директор Ігор Губар) з гімнастики художньої та таеквон-до ІТФ. Також цікаві локації з гольфу та бакачі продемонстрували учні ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості (директор Наталія Юкляєвська). «Квадрат психолога» відпрацювали волонтери Всеукраїнського соціального проекту «Відкриті уроки футболу». Веселі та бадьорі естафети демонстрували фіналісти ІІІ Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games».

Завершилося свято легкоатлетичним забігом, старт якому дав перший віце-президент Федерації легкої атлетики України в Харківській області Віктор Заболотний.

За підтримку учнівського руху та допомогу в організації заходу, Почесними грамотами та Подяками Харківського обласного відділення (філії) були відзначені Ольга Алфьорова, Віктор Христоєв, Леонід Задорожний, Андрій Толстий, Віктор Заболотний, Наталія Юкляєвська, Оксана Кайдаш та Анна Лук’янченко.

Всі учасники  отримали сертифікати від Харківського обласного відділення (філії), купу позитивних емоцій та натхнення – бо «Рух-це здорово!».