Відбулися змагання Кубків України з велосипедного та водного туризму серед юнаків

З 14 по 18 вересня 2021 року поблизу смт. Есхар Чугуївського району Харківської області відбулися змагання Кубків України з велосипедного та водного туризму серед юнаків.

У заході взяли участь команди двох вікових груп Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей, усього в таборі змагань знаходилося 270 осіб – спортсменів, представників, тренерів та суддів.

Змагання з велосипедного туризму включали комплексну дистанцію (до неї входять «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Велокрос») та «Велосипедне ралі».

На комплексній дистанції в старшій віковій групі перемогла команда Харківської області, на другому місці – команда Запорізької області, на третьому – Сумської області. У молодшій віковій групі перемогу здобули юні туристи Золочівської територіальної громади, другою була команда Наталинської територіальної громади, третьою – команда Нововодолазької територіальної громади.

В особистому заліку на комплексній дистанції переможцями стали у старшій групі Жданов Олексій із смт Нова Водолага та Сизон Анастасія з м. Мерефа, в молошій групі – Мирончук Дмитро з села Кобзівка Наталинської територіальної громади та Григоренко Владислава з смт Золочева.

На дистанції «Велосипедного ралі» в старшій віковій групі перемогли юні велотуристи Сумської області, на другому місці – команда Харківської області, на третьому – команда Запорізької області. У молодшій віковій групі дистанцію «Велоралі» виграли юні туристи Золочівської територіальної громади, другою була команда Наталинської територіальної громади, третьою – команда Нововодолазької територіальної громади.

У загальнокомандному заліку змагань з велосипедного туризму в старшій віковій групі перемогла команда Харківської області, сформована з представників різних громад області. Друге й третє місця посіли команди Сумської та Запорізької областей. В молодшій віковій групі переможцем стала команда Золочівської територіальної громади, на другому місці – Наталинської територіальної громади, на третьому – Нововодолазької територіальної громади.

Змагання з водного туризму включали дистанції «Слалом» (байдарки, катамарани-двійки й четвірки) та рятувальні роботи.

У старшій віковій групі переможцями на дистанції «Слалом» на катамаранах-двійках і четвірках кращими були представники команди м. Харкова, призерами в обох цих видах програми стали юні туристи Запорізької області (друге місце на двійках й третє – на четвірках) та міста Сєвєродонецька Луганської області (друге місце на четвірках та третє – на двійках).

У молодшій групі переможцями на дистанції «Слалом» на катамаранах-двійках кращими були представники команди Запорізької області, на другому місці – команда м. Києва, на третьому – м. Харкова.

На катамаранах-двійках перемогла команда м. Харкова, на другому місці – команда м. Києва, на третьому – Запорізької області.

У старшій віковій групі переможцями на дистанції «Слалом» на байдарках серед чоловічих екіпажів стали представники Чкалівської територіальної громади Харківської області, другими були юні туристи м. Харкова, третіми – Запорізької області.

Серед змішаних екіпажів виграли харків′яни, на другому місці  – команда Чкалівської територіальної громади Харківської області, на третьому – команда міста Сєвєродонецька Луганської області.

У загальному заліку на дистанції «Слалом» на байдарках у старшій віковій групі перше місце посіли спортсмени міста Харкова, на другому місці – Чкалівської територіальної громади Харківської області, на третьому – команда Запорізької області.

У молодшій віковій групі у цьому виді змагань серед чоловічих екіпажів кращими були представники міста Харкова, другими – команда Пісочинської територіальної громади Харківської області, третіми – команда Чкалівської територіальної громади Харківської області.

Серед змішаних екіпажів також перемогли харків′яни, серед призерів – юні туристи-водники Чкалівської територіальної громади Харківської області (друге місце) та команда Кіровоградської області.

У загальному заліку на дистанції «Слалом» на байдарках у молодшій групі перше місце посіли спортсмени міста Харкова, на другому місці – Чкалівської територіальної громади Харківської області, на третьому – команда Запорізької області.

На дистанції рятувальних робіт у старшій і молодшій вікових групах перемогли спортсмени Запорізької області. Серед старших другими були представники міста Сєвєродонецька Луганської області, на третьому місці – команда міста Харкова. Серед молодших туристів-водників другими були представники міста Києва, третіми – Чкалівської територіальної громади Харківської області.

У загальнокомандному заліку змагань з водного туризму в старшій та молодшій вікових групах перемогли команди Запорізької області. Другими серед старших туристів-водників були представники міста Харкова, третіми – міста  Сєвєродонецька Луганської області. У молодшій групі на другому місці команда міста Києва, на третьому – міста Харкова.

Усі переможці змагань нагороджені кубками, грамотами, дипломами та медалями Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо переможців!