Проходить обласна акція «Мудрість і сила в байках Григорія Сковороди»

03 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога. Г.С. Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти.

Григорій Савич Сковорода особливе місце в своїй літературній діяльності віддавав байкам, які він вважав «мудрими іграшками, що приховують в собі внутрішню силу».

У Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» до 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди проходить обласна акція «Мудрість і сила в байках Григорія Сковороди»

З 21 листопада по 04 грудня 2022 року учні та вихованці закладів освіти Харківської області завантажують свої малюнки-ілюстрації, відеотеатралізації та авторське прочитання улюблених байок Григорія Сковороди на сторінку в Фейсбук з хештегом #ПалацакціямудрістьісилавбайкахГригоріяСковороди

Своєю творчістю учасники акції нагадують про те, що прості й доступні байки, які залишив у спадок український філософ, вкотре переконують: великі справи і позитивний результат можливі тільки завдяки любові до своєї країни, а успіх – завдяки постійній праці над собою.