17.03.2023 р. Відвідування уроків виробничого навчання.

Працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації та методистами Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області продовжується відвідування уроків виробничого навчання з метою вивчення стану проведення уроків в/н та надання рекомендацій майстрам виробничого навчання щодо покращення якості підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану.

За минулий тиждень відвідано 5 уроків в/н.

17.03.2023 уроки проводили (з дотриманням вимог безпекової ситуації для усіх учасників освітнього процесу) педагоги ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» (КРИМСЬКА Ольга Володимирівна, майстер в/н з професії «Пекар») та ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» (СНЕГІРЬОВА Ольга Іванівна, майстер в/н з професії «Штукатур»).

КРИМСЬКА О.В. проводила урок офлайн на базі навчально-практичного центру за професійною компетентністю «Приготування сухарних плит при виробництві сухарів ванільних».

СНЕГІРЬОВА О.І. проводила урок офлайн у навчальній майстерні з онлайн демонстрацією на платформі ZOOM (для тих здобувачів професійної освіти, які  не змогли прибути до ЗП(ПТ)О).

Під час уроку в/н учні опановували вміння та навички за професійною компетентністю «Виконання простого оштукатурювання поверхонь».